Iš viso įkelta pratybų atsakymų: 5665

Superkame atsakymus

Ieškome


Susisiekite su mumis!

Narių apklausa

Ar reikia vadovėlių atsakymų?

Taip
Taip
93% [13 Balsai]

Ne
Ne
7% [1 Balsas]

Balsai: 14
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: (20:32:13)

Apklausų archyvas

Mes Facebook'e

Statistika

> Prisijungę svečiai: 1
> Prisijungę nariai: 0
> Registruota narių: 7,521
> Šiandien užsiregistravo: 3
> Naujausias narys: sandrri

Vartotojų istorija
fhwmrlzr < 5 min.
ptdteshkc 00:33:14
senex 00:56:55
mantas19980924 01:11:03
Valentiinas 01:16:10
Gintare2355 01:21:34
sandrri 01:41:19
NormanKew 01:42:54
paslaptis777 01:58:29
kleckys 02:05:03

Rodyti daugiau narių
Šiandien mus aplankė

Skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Display Pagerank

Reklama

Sveikiname su mokslo metų pradžia!Spausdinti

NaujienosSveika susirinkusi pratybos.net auditorija! Šią vasarą nuveikėme ganėtinai nemažai techniniu atžvilgiu, tačiau naujų pratybų įkėlėme tikrai negausiai. Nauji pratybų atsakymai yra superkami, tad jei pastebėjote pratybas kurių pas mus nėra tiesiog parašykite mums 'Supirktuvėje' pažymėtais kontaktais. Nuo šiol kaip ir pastebėjote atsirado kuponai kurie yra skelbiami facebook fanų puslapyje, tad čia yra puiki proga tapti mūsų facebook'o draugais. Ir paskutinis dalykas naujas pas mus yra vaizdo pamokos, kuriose kol kas yra tik vienos srities C++ programavimo pagrindai. Tad tiek naujienų pas mus, linkiu tikslaus pratybų pasitikrinimo ir turiningų mokslo metų!

Pavasarinės naujienos!Spausdinti

NaujienosAr jaučiate?! Užuodžiate?! Artėjančias didžiąsias vasaros atostogas! Noriu pranešti, jog vasaros metu pratybų atsakymų matymas bus išjungtas. Taipogi vasaros metu bus atliekami tvarkymo darbai, pildomos pratybos. Kaip pastebėjote atsirado kuponai kuriuos skelbsime savo facebook puslapyje jau nuo kitų mokslo metų. Be to siekdami didinti bendruomėne nutarėm supirkinėti jūsų jau padarytas pratybas, plačiau apie jų supirkimą galite paskaityti dešinėje pusėje esančioje nuorodoje. Ir šiek tiek linksmesnių naujienų esamiems devintokams, įkeltos naujos istorijos ir chemijos pratybos 10 klasei. Tikiuosi mes nesustosime bendradarbiauti. Linkiu gražių tų keletos mokymosi savaičių!

Naujas serveris!Spausdinti

NaujienosSveiki, taigi buvau tikrai nustebintas senojo serverio darbu, kuris padarė didelę problemą mūsų optimaliam tinklapio funkcionavimui. Tad buvo nutarta pereiti pas kitą hostingo tiekėją (us.lt) tikėsiuosi jog nuo dabar tinklapis dirbs pilnu režimu. Be to atleiskite už padarytus nepatogumus dingo apie 700 narių. Taip nutiko dėl reto duomenų bazės saugojimo. Tad linkiu gerų jums 2014 metų. Prasideda antrasis pusmetis. Sėkmės!

Vienas didžiųjų pratybų atsakymų puslapių!Spausdinti

NaujienosTaigi nutariau redaguoti esamą naujieną ir pranešti, jog esame vienas didžiųjų Lietuvoje pratybų atsakymų puslapių. Pas mus yra įkelta virš 4 tūkst. pratybų atsakymų, o tai 136 pratybos, deja kaikurios nėra visiškai pilnos. Ateityje prižadu, jog tikrai bus pildomos. Ir be to, jau labai greitai, bus galima išvysti šias pratybas:


Ir po kol kas linkiu įsimintinai praleisti paskutinę darbo savaitę. Ačiū jog esate su mumis!

1000 Vartotojas!Spausdinti

NaujienosTūkstantinis vartotojas Laureske gauna VIP 2 mėnesiams nemokamai. Šaunu, jog mes mažais žingsneliais tobulėjame ir artėjame prie tikslo būti vieni iš didžiųjų pratybų atsakymų tinklapių. Tikėkimės sulaukti ir antrojo tūkstančio :)

Taškų sistemaSpausdinti

NaujienosLabukas, noriu pranešti, jog galite rinkti taškus ir už tam tikrą taškų skaičių, galite išsikeisti VIP naryste. Jums reikia surikti 400 taškų, kad galėtumėte išsikeisti VIP narystę - 30 dienų, be to yra galimybė taškus pervesti ir kitam vartotojui. Iškyla klausimas, kaip rinkti taškus? Tiesiog jums reikia dalyvauti forume, kurti temas, atsakinėti ir jūsų taškai savaime kils už kiekvieną pranešimą. Jūsų taškai yra rodomi vartotojo informacijos panelėje.
607,827 unikalūs lankytojai